חנות BIM

קבצי Revit באיכות גבוהה במרחק של לחיצה על כפתור 

תבדוק את משפחות Revit שלנו ותמצא בדיוק את מה שהפרויקט שלך צריך

הטמפלייט של BIMLab הוא הדרך הפשוטה והיעילה להתחיל את הפרויקט שלך

הקבצים הנוספים של BIMLab יעזרו לך לשפר את זרימת העבודך

משפחות Revit

קבצי RFA

מחפשים תוכן Revit איכותי? אנו מציעים את המשפחות הכלליות שלנו להורדה ולשימוש חופשי!
המודלים והמשפחות RFA מבוססות על בקיעות והבנה בדרישות לייצוג פריטים שונים במודל BIM בהתאם לנורמות והדרישות המקובלות בארץ ובעולם, מתאימות החל משלב הקונספט ועד התכנון המפורט ולביצוע.
המשפחות המותאמות של BIMLab הינן פתרון מהיר ואיכותי לצורך הכנסת תוכן נכון, מדוייק ומפורט שילווה אותכם לאורך כל שלבי התכנון עם הקפדה גבוהה לדרישות השונות מבחינת נראות, גמישות והצגת המידע הדרוש.
מתאים למגוון רחב של פרויקטים לרבות תכנון ובנייה פרטית, ציבורית, מסחר, משרדים, תעשייה ועוד, התוכן האיכותי שלנו הם הבחירה הנכונה שלכם לכל פרויקט BIM.
הורידו עכשיו ונסו אותנו בחינם!

חלונות

דלתות

מאגר חלונות

חלונות BIMLab מציעות למשתמש מאגר רחב של פריטי חלונות מוכנים לעבודה וגמישים לאפיון והגדרה לפי דרישה, המאגר כולל סוגי חלונות שכיחים כמו חלונות חד/דו/תלת כנפי, חלונות עם קבוע תחתון, תריס גלילה נסתר ומגוון רחב של אפשרויות פתיחה כמו ציר, קיפ, דריי קיפ, הזזה ועוד. הפריטים ממודלים לרמת פירוט LOD300, מותאם לגרסת תוכנה 2019 ומעלה, כולל מדריך מצורף לעבודה והסבר. הורד עכשיו בחינם!

מאגר דלתות

דלתות BIMLab מציעות למשתמש מאגר רחב של פריטי דלת מוכנים לעבודה וגמישים לאפיון והגדרה לפי דרישה, המאגר כולל סוגי דלתות שכיחים כמו דלתות כנף חד/דו כנפי, דלתות ארונות שירות ומגוון רחב של אפשרויות עריכה כמו סוגי פרזול, חומרים, סוגי כנף ועוד. הפריטים ממודלים לרמת פירוט LOD300, מותאם לגרסת תוכנה 2019 ומעלה, כולל מדריך מצורף לעבודה והסבר. הורד עכשיו בחינם!

קבוצות פריטים

קבוצות הפריטים והמשפחות של BIMLab הינן אלמנטים זמינים וחופשיים לשימוש לצורך השלמת האזורים והפונקציות השונות במודל ומבוססות על אלמנטים מוכרים במגוון רחב של פרויקטים. הפריטים נוצרו בהתאם לדרישות, תקנים ומוסכמות מקובלות בתחום התכנון בארץ, כוללות את המידע הבסיסי הדרוש שמוזן מראש עבור עריכת רשימות, אומדנים וכתבי כמויות ישירות מהמודל לפי בקשתכם.

מרחבים מוגנים

נגישות וחדרים רטובים

מאגר מים

ציוד ייחודי

טמפלייט BIMLab כללי

הטמפלייט הכללי דל BIMLab נוצר כמענה עבור דרישות אדריכלים, מתכננים, מהנדסים ומעצבים בהתאם למוסכמות מוכרות של תחום התכנון בארץ, הטמפלייט נותן בסיס להתחלה נוחה ויעילה של מסע ה-BIM למתחילים ומתקדמים כאחד, מותאם לגרסת תוכנה 2019 ומעלה.

טמפלייט BIMLab

קבצי עזר נוספים לייעול בניית המודל

העזרו בקבצי העזר שלנו לצורך ארגון העבודה במודל ה-BIM שלכם

Keynotes

קובץ Keynotes מהווה את ראשי הפרקים לפי המפרט הכללי לעבודות בנייה (ספר כחול) של משה"ב לצורך סינכרון המודל עם הסטנדרטים המקובלים בתחום בארץ.