קצת עלינו

 תגלו על BIMLab

BIMLab הינה חברה מומחית לתכנון אדריכלי ו-BIM (מודל מידע לבניין) בתחומי הבנייה, ההנדסה והעיצוב בפרויקטי הבנייה השונים. אנו מציעים ללקוחותינו את השירותים הטובים ביותר בתכנון ועיצוב אדריכלי, מידול תלת מימד, שרטוט והדמיה באמצעות הכלים והפרקטיקות הטובים ביותר בענף הבנייה וההנדסה. העשייה והניסיון שלנו מציעים פתרונות קשורים המכסים את כל ההיבטים של מידול BIM תלת-ממדי, איתור התנגשויות, ניתוח בניין, כתבי כמויות, זמן ועלות אומדן (4D ו- 5D). אנו משתמשים רבות ב-Revit כתהליך לביצוע BIM לכל אורך שלבי הפרויקט. ב-BIMLab אנו שמים דגש גבוה על איכות, דיוק ומקצועיות ומאמינים בעבודה בשיתוף פעולה מלא עם צוות תכנון הפרויקטים. אנו מתמחים בסוגים שונים של פרויקטי בנייה לרבות מגורים, מסחר, משרדים, תעשייה ועוד.

דניאל פלטניק
מייסד ומנהל BIM

מתמחה על בסיס יומי ב- Autodesk Revit עם מגוון פרויקטים הכוללים מבני תעשייה, מעבדות, מסחר ומגורים. עבודתי כוללת תכנון אדריכלי, ניהול BIM ומודל, הרשאות ואישורי בנייה, פיקוח אדריכלי, יצירת משפחות מורכבות וגילוי התנגשוית (סופרפוזיציה).
הפלטפורמות והתוכנות העיקריות בהן אני משתמש הן:BIM360, Revit, Revit Structure, Revit MEP, AutoCAD, Enscape Render, Twinmotion ועוד. 

לאחר שסיימתי לימודי תעודת הנדסאי עם התמחות באדריכלות ועיצוב פנים הועסקתי כמתכנן ומנהלBIM משרדי במשרדי תכנון מהמובילים בארץ כמו מושלי-אלדר אדריכלים בחיפה ומשרדOK-A אדריכלים בתל אביב במהלך מספר שנים, לאחר מכן החלטתי על הקמת חברה עצמאית.

נטליה ג'וג'וא
מייסדת ואדריכלית

מאז ילדותי תמיד הוקסמתי מהאדריכלות כאמנות ליצור מקומות בהם אנשים יכולים לחיות, לאכול, לעבוד ולשחק. כיום אני אדריכלית נלהבת עם דגש על קיימות, אנרגיה מתחדשת וטביעת רגל אקולוגית מופחתת. את לימודיי במסגרת תואר M.Arch באדריכלות ביצעתי באקדמיה הממלכתית לאמנויות בטביליסי, כמו כן, אני חברה באיגוד האדריכלים הגיאורגי והישראלי, בעלת ניסיון של למעלה מעשור בפרויקטים למגורים, מסחר, בנייה ציבורית ותכנון מערכי בריאות בישראל ומחוצה לה. כשירה להוביל תהליכי יצירת חללים פונקציונליים החל מקונספט ועיצוב ועד למימוש מלא של אותם עיצובים. המטרה שלי היא להפגיש את הרעיונות היצירתיים והחזונות של הלקוח ולזכור את הצרכים של אלה שישתמשו במרחב החדש. לאחר שעבדתי שנים כאדריכלית אחראית על תכנון יומיומי ופיתוח טכני של פרויקטים בסטודיו לעיצוב Architeck ו- Mochly-Eldar אדריכלים, הקמתי את BIMLab. הפלטפורמות העיקריות בהן אני משתמש בעבודתי הן: BIM360, Revit, AutoCAD, Enscape Render, Photoshop ועוד.  

הכלים שאנו עובדים איתם

הכירו את רשימת הכלים שעוזרים לנו לקדם את הפרויקט שלכם

בין לקוחותנו
בין לקוחותנו ניתן למצוא