אנו מציעים

הכירו את שירותינו

אנו מציעים מגוון שירותי BIM במבחר דיסציפלינות שונות

ביצוע הדמיות מרהיבות למגוון פרויקטים בכלים המתקדמים ביותר

אנו מציעים לנווט את צוות התכנון ביצירת מודל במערכת BIM360

אנו מציעים לבצע רשימות וכתבי כמויות של מודל ה-BIM שלכם

אנו מציעים את ניסיוננו בהדרכות והכשרות שונות לייעול צוות התכנון שלכם

שירותי BIM

מידול BIM לאדריכלות

אנו מציעים את שירותנו במידול BIM לאדריכלות בעזרת תוכנת Revit כדי ליצור מודלים תלת מימדיים מדוייקים אשר כוללים מידע ומאפיינים פיזיים ופונקציונליים ונותנים תמונה תלת מימדית מציאותית.

מידול BIM להנדסת תנועה

אנו מציעים את שירותנו במידול BIM להנדסת תנועה בעזרת תוכנת Revit כדי ליצור מודלים תלת מימדיים מדוייקים של תכנון התנועה לרבות כבישים, חניונים ועוד.

מידול משפחות לרוויט

אנו מציעים את שירותנו במידול מוצרים שונים בתחום הבניה לשימוש של האדריכלים, המהנדסים והמתכננים השונים, החל מאביזרי ריהוט ייחודיים, פריטי נגרות, תאורה, מכונות לתעשייה, אביזרים יצוקים בבטון ועוד עם נראות מירבית בכל רמת פירוט בין אם לצרכי רישום או הדמיה, הכניסו את המוצרים שלכם למודל והרוויחו מעדיפות ברורה ושיווקית.

מידול BIM לקונסטרוקציה

אנו מציעים את שירותנו במידול BIM לקונסטרוקציות בטון ופלדה בעזרת תוכנת Revit כדי ליצור מודלים תלת מימדיים מדוייקים של שלד המבנה הכולל מידול של כלל האלמנטים השונים לרבות בטונים ופלדה.

מידול BIM לפיתוח נוף

אנו מציעים את שירותנו במידול BIM לאתרים ופיתוח נוף בעזרת תוכנת Revit כדי ליצור מודלים תלת מימדיים מדוייקים ע"פ תכנון של אדריכל נוף.

בדיקת התנגשויות ותיאום מערכות

אנו מציעים את שירותנו בבדיקת התנגשויות ותיאום מערכות בעזרת תוכנת Revit כדי לבצע בדיקות של מיקום האלמנטים השונים במודלים התלת מימדיים בפרויקט BIM קיים או ביצוע מידול מותאם לרמה של תיאום מערכות. ביצוע בדיקת התנגשויות ותיאום מערכות הוא נושא הכרחי בביטול טעויות בשלבים הראשונים של התכנון וחוסך זמן רב ועלויות נוספות כדי לתקן טעויות בשלבי הביצוע.

מידול BIM למערכות

אנו מציעים את שירותנו במידול BIM למערכות מיזוג אוויר, אינסטלציה וחשמל בעזרת תוכנת Revit כדי ליצור מודלים תלת מימדיים מדוייקים של מגוון מערכות עזר למבנה לרבות מיזוג אוויר, אינסטלציה, ספרינקלרים, חשמל, תקשורת ועוד.

מידול BIM לבטיחות, מיגון ושילוט​

אנו מציעים את שירותנו במידול BIM לבטיחות ושילוט בעזרת תוכנת Revit כדי ליצור מודלים תלת מימדיים של תכניות בטיחות, מיגון ושילוט.

פורמטים

אנו מציעים המרה של תכניות משרטוט CAD, PDF או ידני למודל BIM ברמות פירוט השונות לרבות LOD 400-500 ולרמות שלביות בניה ואומדן הכמויות (4D & 5D).

שירותי הדמיה

הדמית 3D מציאותית

אנו מציעים את שירותנו בביצוע הדמיות ברמות שונות, בין אם לצרכי פרזנטציה או שיווק, הדמיות כוללות הדמיות מבנה יום/לילה, הדמיות לעיצוב פנים.

הדמיות מציאות מדומה/רבודה

אנו מציעים את שירותנו בביצוע הדמיות מציאות מדומה/רבודה הנותנות למשתמשים יכולת לחוות את הפרויקט בין אם למטרות בדיקת תכנון או פרזנטציה בעזרת משקפי מציאות מדומה או רבודה על גבי צגים, חוו את העבודה שלכם ברמה חדשה ומהנה שנראת כאילו לקוחה מתוך משחק מחשב!

הדמיות זמן אמת

אנו מציעים את שירותנו בביצוע הדמיות זמן אמת הנותנות למשתמשים יכולת לשוטט בחופשיות בפרויקט וחוו את העבודה שלכם ברמה חדשה ומהנה שנראת כאילו לקוחה מתוך משחק מחשב!

שירותים נוספים

ניהול פרויקט BIM

אנו מציעים את שירותנו בניהול פרויקט BIM תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים בבדיקת רמות המידול בפרויקטים, ביצוע בקרת איכות והפקת דוחות ועריכת מסמכים וקווים מנחים לצורך ביצוע עבודה עקבית ומערכתית כדי למזער טעויות תכנון וביצוע שונות הגורמות לעיכובים לאורך שלבי הפרויקט. שיטת ניהול המודלים שלנו מבטיחה רמה גבוהה של מידול לכל חברי צוות התכנון תוך ביצוע פגישות, הדרכות והפקת לקחים להמשך התכנון.

שרטוט להיתר בנייה

אנו מציעים את שירותנו בביצוע שרטוטים שונים לצרכי היתרים ואישורים שונים לרבות וועדות התכנון והבניה השונות, תכניות בטיחות, תכניות תנועה, הג"א ועוד.

כתבי כמויות ואומדנים

אנו מציעים את שירותנו בביצוע כתבי כמויות ואומדנים המתואמים לפרקי המפרט הטכני הישראלי (ספר כחול) תוך כדי בדיקת מודלים קיימים ו/או ביצוע מודלים יעודיים ובדיקות בשלבי התכנון השונים. נסיונינו בביצוע כתבי כמויות ואומדנים ב Revit מותאם בין אם לשיטה ישראלית או אמריקאית בהתאם לדרישות המזמין.

הסבה, ליווי והדרכה​

אנו מציעים את שירותנו בהסבה, ליווי והדרכה של משרדי תכנון לפלטפורמה של Revit מהקטן לגדול ביותר תוך שמירה על תוכן ופורמטים קיימים ומותאמים כאחד, נהלים ברורים ויצירת מסמכי הדרכה שונים בצורה ברורה וגלויה. אנו מאמינים שעם טמפלט נכון, ליווי צמוד והדרכה נכונה, הנחיתה לעולם ה-Revit תעשה בצורה חלקה ונוחה.