אנו מציעים

הכירו את שירותינו

אנו מציעים מגוון שירותי BIM במבחר דיסציפלינות שונות

אנו מציעים לנווט את צוות התכנון ביצירת מודל במערכת BIM360

אנו מספקים שירותי תכנון בניין ועיצוב פנים למגוון רחב של פרויקטים

אנו מציעים את ניסיוננו בהדרכות והכשרות שונות לייעול צוות התכנון שלכם

ביצוע שרטוט 2D להכנת היתרים לוועדות תכנון ובנייה

ביצוע הדמיות מרהיבות למגוון פרויקטים בכלים המתקדמים ביותר

שירותי אדריכלות

תכנון בניין

פיתוח מקצועי ויעיל של תכניות בנייה או שיפוץ חדשות אשר פותרות בהצלחה את דרישות התכנון והחלל של הלקוח. אספקת כל התיעוד הדרוש בכל שלב בפרויקט החל מהפרוגרמה ועיצוב רעיוני ועד לפיקוח על הבנייה. השירותים שלנו כוללים ניצול שטח, פונקציונליות, ניתוח טרום עיצוב ובחירת אתרים ולימודים בהתאם לצרכי הלקוח. בנוסף אנו מספקים עיבוד הדמיות ומידול תלת מימד כחלק מהפרויקט הנתון.

תכנון אתר

פיתוח אפשרויות לתכנון אתרים המציגות קווי גבול, גבולות פיתוח פוטנציאליים, מיקום הבניין, גישה להולכי רגל, מדרכות, חניה, גינון, תאורה, מעברים, הקשר סביב ותכונות אחרות.

בדיקות היתכנות

דו"ח המתאר אפשרויות לפתרונות פוטנציאליים למטרת פרויקט מוצהרת, למשל, שינוי שימוש במבנה קיים. כולל רישומים בסיסיים או רישומים המסבירים את הפתרונות על פי צרכי הלקוח.

עיצוב יצירתי, אמנותי וטכנולוגי

פתרונות דמיוניים, פונקציונליים ואסתטיים לצרכיו המוצהרים של הלקוח. סיוע בחיזוי פתרונות יצירתיים חדשים לבעיות שקשה היה לפתור.

עיצוב פנים

שירותים עיצוב ותכנון חללי פנים הכוללים פיתוח עיצוב קונספט, תכנון חלל, הכנת תיעוד הבנייה (שרטוטים ומפרטים) יחד עם גמרים, חומרים ובחירת רהיטים. היקף השירותים הסופי מבוסס על צרכי הלקוח וקריטריונים המוגדרים מראש לפי פרוגרמה.

תכנון חלל

מחקר גרפי המציג סידור חללים, פריסות חדרים ופעילויות המרכיבות תוכנית קומה. מחקרים יציגו ממדי חדרים, צורות, מספר וסוגי חללים ויחסים (סמיכות) לכל החללים הרצויים. ניתן לפתח ולהעריך סידורים מרובים לצורך יעילות והצלחה תפקודית.

עריכת היתרים

הפקת שרטוטים ובקשות היתר הנחוצות להגשת אישורי יעוד או בנייה. יצירת מצגות רשמיות לבחינת ועדים או משא ומתן בלתי פורמלי עם רגולטורים, מנהלי אזורים / תכנון, רשויות כיבוי ובטיחות ותפקידים אחרים.

ניהול פרויקטים של BIM

BIM הוא כלי חדש הממלא תפקיד משמעותי בניהול פרויקטים והינו נחשב ככלי ניהולי ולא ככלי טכני בפרויקטים של בנייה, נקודת מבט זו היא תוצאה של הגדרה מקיפה של BIM. קווי הדמיון בין תפקיד מנהל הפרויקט למנהל ה BIM בפרויקטים של בנייה מחייבים עוד כמה שיקולים כמו הבנה ברורה של תפיסת BIM ומספיק ידע וניסיון בתהליכי תכנון פרויקטים. אנו מציעים את שירותי ניהול הפרויקטים שלנו ב-BIM כדי לעזור לצוות התכנון להשיג מראש את היעדים הנכונים לפרויקט על מנת להשיג את ההתקדמות הנכונה מחברי הצוות ולקבל את רמת הפירוט המדויקת (LOD) בזמן הנכון. אנו לוקחים את כל הגורמים הדרושים ליישום והשלמת הפרויקט, מסווגים אותם ומשתמשים בהם כדי להפוך את סביבת ה-BIM לסביבתית יצרנית ומשתפת פעולה. השיטה שלנו מבטיחה את התוצאות הטובות ביותר על ידי בניית מערך העדפות ספציפי לכל אחד מחברי צוות העיצוב.

Autodesk 360™

Autodesk BIM 360™ היא פלטפורמת ניהול בנייה מבוססת ענן המשפרת את ביצוע הפרויקט ואת תוצאותיו. BIM 360 תומך בקבלת החלטות מושכלת לאורך כל מחזור חיי הפרויקט עבור צוותי פרויקט, תכנון ובנייה. אנו מייעצים על BIM360™ כפלטפורמה השיתופית הטובה ביותר לניהול פרויקטים מצליח של BIM.

ניהול מסדי נתונים של פרויקטים

פרויקט BIM מחזיק בכמויות גדולות של נתונים ונתונים אלה הם שהופכים את הפרויקטים לעשירים במידע. מכיוון שאחת המטרות העיקריות של BIM היא בעצם העברת נתונים בין גורמים שונים בתוך הפרויקט, אין זה מפתיע שנתוני BIM באופן כללי ממלאים תפקיד גדול בתהליך הכללי. נתוני BIM הם שהופכים את פרויקטים של BIM לאפקטיבים, ונתונים אלה משמשים גם לפתרון ומניעת סטיות ובעיות פוטנציאליות. אחד ההיבטים העיקריים של פרויקט BIM מצליח הוא ניהול יעיל של בסיס הנתונים. לכן, כדי להבטיח את השימושיות של נתונים אלה, מנהל ה-BIM של הפרויקט ממלא תפקיד מפתח בקביעת תקני הפרויקט לכל משתתפי הפרויקט בשלל דיסציפלינות ותחומי עיסוק של צוות התכנון.

תוכנית למימוש BIM (BEP)

ההצלחה של כל פרויקט BIM בחלקה הגדול נובעת מפיתוח BEP יעיל. התוכנית מוגדרת כמסמך מכוון מטרה ומחייב את צוות התכנון לבצע BIM בצורה האפקטיבית ביותר בפן הטכני שלה ומהווה כמילון ושפה משותפת בין כלל צוות התכנון. התוכנית היא מענה ישיר לדרישות המידע של המעסיק (EIR). המטרה היא להבטיח כי התכנון יפותח בהתאם לצרכי המזמין והמזמין יוכל להפעיל את הפיתוח שהושלם ביעילות מירבית. אנו מספקים BEP המותאם לפרויקט כחלק משירותי ניהול הפרויקטים שלנו ב-BIM.

תיאום ושיתוף פעולה

תיאום BIM הוא תהליך שמאפשר את שיתוף הפעולה בין הנדסת מערכות, הנדסת מבנים ותוכניות אדריכליות. אחת המטרות העיקריות בתיאום BIM היא להגיע לשיתוף פעולה יצרני על ידי שילוב המאמצים של דיסציפלינות שונות בפרויקט בניה מסוים. תיאום BIM עוסק במודלים רב תחומיים, שהם אוסף הדגמים השונים במקום אחד העוזר לחפש את העימותים ובעיות אחרות. כמה מסוגי הדגמים שניתן לכלול במודלים הרב תחומיים הם: • מודל אדריכלי פנים • מודל שירותים מכניים • מודל טרומי • מודל מבני • מודל אדריכלי חיצוני • מודל נוף • מודל שירותי חשמל תיאום BIM הוא תהליך מסובך וחוסר תקשורת בין חברי צוות הפרויקט יכול להיות מכריע. לכן אנו רואים את מנהל ה-BIM של הפרויקט כמתווך, המסייע לכל משתתפי הפרויקט "להתיישב לשולחן המשא ומתן", מה שיוביל לתוצאות שיתוף פעולה יעילות יותר.

שירותי BIM

מידול BIM לאדריכלות

אנו מציעים את שירותנו במידול BIM לאדריכלות בעזרת תוכנת Revit כדי ליצור מודלים תלת מימדיים מדוייקים אשר כוללים מידע ומאפיינים פיזיים ופונקציונליים ונותנים תמונה תלת מימדית מציאותית.

מידול BIM למערכות

אנו מציעים את שירותנו במידול BIM למערכות מיזוג אוויר, אינסטלציה וחשמל בעזרת תוכנת Revit כדי ליצור מודלים תלת מימדיים מדוייקים של מגוון מערכות עזר למבנה לרבות מיזוג אוויר, אינסטלציה, ספרינקלרים, חשמל, תקשורת ועוד.

מידול BIM לפיתוח נוף

אנו מציעים את שירותנו במידול BIM לאתרים ופיתוח נוף בעזרת תוכנת Revit כדי ליצור מודלים תלת מימדיים מדוייקים ע"פ תכנון של אדריכל נוף.

מידול משפחות לרוויט

אנו מציעים את שירותנו במידול מוצרים שונים בתחום הבניה לשימוש של האדריכלים, המהנדסים והמתכננים השונים, החל מאביזרי ריהוט ייחודיים, פריטי נגרות, תאורה, מכונות לתעשייה, אביזרים יצוקים בבטון ועוד עם נראות מירבית בכל רמת פירוט בין אם לצרכי רישום או הדמיה, הכניסו את המוצרים שלכם למודל והרוויחו מעדיפות ברורה ושיווקית.

בדיקת התנגשויות ותיאום מערכות

אנו מציעים את שירותנו בבדיקת התנגשויות ותיאום מערכות בעזרת תוכנת Revit כדי לבצע בדיקות של מיקום האלמנטים השונים במודלים התלת מימדיים בפרויקט BIM קיים או ביצוע מידול מותאם לרמה של תיאום מערכות. ביצוע בדיקת התנגשויות ותיאום מערכות הוא נושא הכרחי בביטול טעויות בשלבים הראשונים של התכנון וחוסך זמן רב ועלויות נוספות כדי לתקן טעויות בשלבי הביצוע.

מידול BIM לקונסטרוקציה

אנו מציעים את שירותנו במידול BIM לקונסטרוקציות בטון ופלדה בעזרת תוכנת Revit כדי ליצור מודלים תלת מימדיים מדוייקים של שלד המבנה הכולל מידול של כלל האלמנטים השונים לרבות בטונים ופלדה.

מידול BIM להנדסת תנועה

אנו מציעים את שירותנו במידול BIM להנדסת תנועה בעזרת תוכנת Revit כדי ליצור מודלים תלת מימדיים מדוייקים של תכנון התנועה לרבות כבישים, חניונים ועוד.

מידול BIM לבטיחות, מיגון ושילוט

אנו מציעים את שירותנו במידול BIM לבטיחות ושילוט בעזרת תוכנת Revit כדי ליצור מודלים תלת מימדיים של תכניות בטיחות, מיגון ושילוט.

פורמטים

אנו מציעים המרה של תכניות משרטוט CAD, PDF או ידני למודל BIM ברמות פירוט השונות לרבות LOD 400-500 ולרמות שלביות בניה ואומדן הכמויות (4D & 5D).

שירותי הדמיה

הדמית 3D מציאותית

אנו מציעים את שירותנו בביצוע הדמיות ברמות שונות, בין אם לצרכי פרזנטציה או שיווק, הדמיות כוללות הדמיות מבנה יום/לילה, הדמיות לעיצוב פנים.

הדמיות מציאות מדומה/רבודה

אנו מציעים את שירותנו בביצוע הדמיות מציאות מדומה/רבודה הנותנות למשתמשים יכולת לחוות את הפרויקט בין אם למטרות בדיקת תכנון או פרזנטציה בעזרת משקפי מציאות מדומה או רבודה על גבי צגים, חוו את העבודה שלכם ברמה חדשה ומהנה שנראת כאילו לקוחה מתוך משחק מחשב!

הדמיות זמן אמת

אנו מציעים את שירותנו בביצוע הדמיות זמן אמת הנותנות למשתמשים יכולת לשוטט בחופשיות בפרויקט וחוו את העבודה שלכם ברמה חדשה ומהנה שנראת כאילו לקוחה מתוך משחק מחשב!

שירותים נוספים

שרטוט להיתר בנייה

אנו מציעים את שירותנו בביצוע שרטוטים שונים לצרכי היתרים ואישורים שונים לרבות וועדות התכנון והבניה השונות, תכניות בטיחות, תכניות תנועה, הג"א ועוד.

הסבה, ליווי והדרכה​

אנו מציעים את שירותנו בהסבה, ליווי והדרכה של משרדי תכנון לפלטפורמה של Revit מהקטן לגדול ביותר תוך שמירה על תוכן ופורמטים קיימים ומותאמים כאחד, נהלים ברורים ויצירת מסמכי הדרכה שונים בצורה ברורה וגלויה. אנו מאמינים שעם טמפלט נכון, ליווי צמוד והדרכה נכונה, הנחיתה לעולם ה-Revit תעשה בצורה חלקה ונוחה.